Naslov: Gospodar d.o.o., Tržaška cesta 42, 1000 Ljubljana
Telefon: 01 422 29 85
01 422 29 84
01 422 29 80
Faks: 01 251 44 57
E-naslov: gospodar@gospodar.si
ponedeljek in petek: 9:00 – 12:00
sreda: 9:00 – 11:00 ter 13:00 – 15:30
DIREKTOR
Karlo Česen karlo.cesen@gospodar.si
Splošni email: gospodar@gospodar.si
VODJA RAČUNOVODSTVA
Ana Hrovatin ana.hrovatin@gospodar.si 01 320 42 80 (v času uradnih ur )
POSLOVNI SEKRETAR, OBRAČUN STROŠKOV OBRATOVANJA
Suzana Treska suzana.treska@gospodar.si 01 320 42 71 (v času uradnih ur )
IZTERJAVA, OBRAČUN STROŠKOV OBRATOVANJA
Špela Trček spela.trcek@gospodar.si 01 320 42 72 (v času uradnih ur )
OBRAČUN STROŠKOV OBRATOVANJA
Biljana Intihar biljana.intihar@gospodar.si 01 320 42 79 (v času uradnih ur )
Andreja Nose andreja.nose@gospodar.si 01 320 42 75 (v času uradnih ur )
Splošni email: upravljanje@gospodar.si
UPRAVNIKI OBJEKTOV
Darjan Horvat darko.horvat@gospodar.si 01 320 42 76 (v času uradnih ur ) 031 777 610
Endi Bek endi.bek@gospodar.si 01 320 42 83 (v času uradnih ur ) 051 653 602
Luka Novinec luka.novinec@gospodar.si 01 320 42 77 (v času uradnih ur ) 031 338 936
Andrej Oražem andrej.orazem@gospodar.si 01 320 42 81 (v času uradnih ur) 031 735 983
sebastijan Kranjc sebastijan.kranjc@gospodar.si 01 320 42 73  (v času uradnih ur ) 031 649 299
ODVETNICA
Slava Alič info@odvetniki-akr.si 01 524 11 20
Odvetniška pisarna Alič Rigler Kovač